Луценко заявив, що Миколаївщиною неофіційно управляє кримінальний авторитет

Генпрокурор вважає, що це знають, але мовчать і місцева влада, і нардепи. Тому головним завданням нового прокурора буде "розправа" з "Мультиком"
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
Луценко заявив, що Миколаївщиною неофіційно управляє кримінальний авторитет
Луценко заявив, що Миколаївщиною неофіційно управляє кримінальний авторитет

Сьогодні, 1 липня, генпрокурор України Юрій Луценко призначив нового прокурора Миколаївської області. Їм став львів'янин Тарас Дунас, повідомляє Depo.Миколаїв.

Луценко залишився вкрай незадоволеним станом порядку та законності в області. Генпрокурор зазначив, що колишнього прокурора В'ячеслава Кривов'яза вже нічого врятувати не могло, адже містом неофіційно управляє кримінальний авторитет "Мультик": "На разі законності і порядку на території Миколаївської області немає. Навіть якби не було "президентського землетрусу" пов'язаного з резонансним хабарем, в отриманні якого підозрюють колишнього першого заступника обласної держадміністрації. Навіть якби цього не було, я все-рівно міняв би обласного прокурора. І не тому, що маю на нього якийсь страшний компромат, не тому що маю до нього особисті претензії, і не тому, що мав свого кандидата на цю посаду. Так сталося, що в мене мало знайомих в органах прокуратури і лава запасних невелика. Я би його все-рівно знімав, бо областю управляє не офіційна влада, а тіньова. Всі ті, хто тут сидить це прекрасно знає". 

Генеральний прокурор зазначив, що всі присутні в залі, а це голова облради, віце-губернатор та нардепи в курсі, що кримінального авторитета "Мультика" (Михайла Тітова" покривав мільйонер, що заробив свої статки на махінаціях в порту: "До тих пір, поки слово "Мультик"в цьому місті, у цій області викликає не спогади про мультфільми, а спогади про ОПГ і трупи, прокуратура не справляється з покладеними завданнями. До тих пір, поки його покриває один з найбагатших людей регіону, який заробив ці мільйони тіньовими схемами в порту, прокуратура не справляється". 

Луценко доручив новому прокурору "розправитись" з кримінальним авторитетом "Мультиком". З цим завданням Дунас має впоратись протягом 3-4 місяців. Генпрокурор впевнений, що кримінальне провадження по "Мультику" існує, але воно покривалось колишнім прокурором. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв