Колишня керівниця миколаївського Палацу культури подала до суду на ОДА

Колишнє керівницто не бажає віддавати посаду переможцю конкурсу Юрію Любарову
Колишня керівниця миколаївського Палацу культури подала до суду на ОДА
Колишня керівниця миколаївського Палацу культури подала до суду на ОДА

Справа з призначенням нового директора обласного Палацу культури дійшла до суду. Колишнє керівницто не бажає віддавати посаду переможцю конкурсу Юрію Любарову. Про це Любаров повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Миколаїв.

Колишня керівниця Палацу культури Марія Добкіна намагається оскаржити результати конкурсу через суд: "А ось і відповідь на часте мені питання: "що там з конкурсом на посаду директора обласного Палацу, який ти виграв?". Сторона, що програла не здається і подала в суд намагаючись довести що конкурс пройшов з порушеннями і результати його треба обнулити". 

Любаров вирішив виступити в даному судовому засіданні третьою стороною: "Довго думав, радився з друзями, консультувався з фахівцями. І прийняв рішення: я йду завтра на судове засідання "програвша в конкурсі сторона проти обладміністрації". Буду третьою особою в судовому позові, оскільки мої інтереси прямо зачіпаються позовною заявою. Я готовий буду коментувати свою участь, хід конкурсу та ситуацію, що склалася. Сподіваюся що суд уважно поставиться і розбереться в ситуації, що склалася". 

Нагадаємо, що ще 6 вересня було оголошено результати конкурсу, відповідно до якого директором Миколаївського обласного палацу культури обрали Юрія Любарова. Дана новина викликала неоднозначну реакцію громади і колективу обласного палацу. Працівники стали дибки проти нового директора, хоча той вже підняв дитяче містечко "Казка". Пізніше стало відомо, що контракт з Любаровим "загубився" у владних кабінетах ОДА.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв