Колишня керівниця миколаївського Палацу культури подала до суду на ОДА

Колишнє керівницто не бажає віддавати посаду переможцю конкурсу Юрію Любарову
Depo.Миколаїв
12 жовтня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua
Колишня керівниця миколаївського Палацу культури подала до суду на ОДА
Колишня керівниця миколаївського Палацу культури подала до суду на ОДА

Справа з призначенням нового директора обласного Палацу культури дійшла до суду. Колишнє керівницто не бажає віддавати посаду переможцю конкурсу Юрію Любарову. Про це Любаров повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Миколаїв.

Колишня керівниця Палацу культури Марія Добкіна намагається оскаржити результати конкурсу через суд: "А ось і відповідь на часте мені питання: "що там з конкурсом на посаду директора обласного Палацу, який ти виграв?". Сторона, що програла не здається і подала в суд намагаючись довести що конкурс пройшов з порушеннями і результати його треба обнулити". 

Любаров вирішив виступити в даному судовому засіданні третьою стороною: "Довго думав, радився з друзями, консультувався з фахівцями. І прийняв рішення: я йду завтра на судове засідання "програвша в конкурсі сторона проти обладміністрації". Буду третьою особою в судовому позові, оскільки мої інтереси прямо зачіпаються позовною заявою. Я готовий буду коментувати свою участь, хід конкурсу та ситуацію, що склалася. Сподіваюся що суд уважно поставиться і розбереться в ситуації, що склалася". 

Нагадаємо, що ще 6 вересня було оголошено результати конкурсу, відповідно до якого директором Миколаївського обласного палацу культури обрали Юрія Любарова. Дана новина викликала неоднозначну реакцію громади і колективу обласного палацу. Працівники стали дибки проти нового директора, хоча той вже підняв дитяче містечко "Казка". Пізніше стало відомо, що контракт з Любаровим "загубився" у владних кабінетах ОДА.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв