Не піднімається рука закон виконати: у Миколаєві палац культури досі без директора

Юрій Любаров розкритикував роботу ОДА, яка "загубила" у владних кабінетах його контракт на посаду директора Палацу культури
Depo.Миколаїв
3 жовтня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
Не піднімається рука закон виконати: у Миколаєві палац культури досі без директора
Не піднімається рука закон виконати: у Миколаєві палац культури досі без директора

У Миколаєві триває епопея з призначенням  нового директора Обласного палацу культури. Незважаючи на те, що з дня оголошення результатів конкурсуминуло вже три тижні, з переможцем і досі не підписали контракт, повідомляє Depo.Миколаїв.

Ще 6 вересня було оголошено результати конкурсу, відповідно до якого директором Миколаївського обласного палацу культури обрали Юрія Любарова. Дана новина викликала неоднозначну реакцію громади і колективу обласного палацу. Працівники стали дибки проти нового директора, хоча той вже підняв дитяче містечко "Казка". 

Виявилось, що документи про призначення Любарова директором "загубились" в кабінетах ОДА. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. В облдержавміністрації стверджують, що контракт підписаний на першому етапі: між управлінням культури, національностей та релігій облдержадміністрації та Любаровим,та передано на погодження з іншими управліннями облдержадміністрації, на даний час документи знаходяться на погодженні у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Офіційно він є переможцем конкурсу, але ОДА в порушення законодавства, затягує його офіційне призначення: "Отже, переможець конкурсу є, але контракт блукає в коридорах влади. Згідно із законом, крайній термін підписання контракту закінчився три тижні тому. Чого чекають? Пікетів? Демонстрацій з плакатами? Інакше ніяк не піднімається рука закон виконати?".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв