Книги та ікони "золотого" Романчука оцінили у майже 9 тисяч доларів

Суддя Скрипченко розкрила реальну вартість нажитого майна екс-заступника голови Миколаївської облдержадміністрації
Depo.Миколаїв
9 листопада 2016 15:46
ФОТО: depo.ua
Книги та ікони "золотого" Романчука оцінили у майже 9 тисяч доларів
Книги та ікони "золотого" Романчука оцінили у майже 9 тисяч доларів

Під час обшуку у екс-першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука вилучили ікони, які оцінюються у 8,5 тисяч доларів, та книги вартістю 7 тисяч гривень. Про це стало відомо під час чергового судового засідання у справі Романчука, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зауважимо, що Романчук задекларував і у 2015, і у 2016 році старовинні книги 1097 року "Сия книга глагольний обчественная СКТИЙ 5 глас", "Свящєнноє євангіліє" та чотири ікони з "Музею Якубовської". Проте не вказав їхню вартість.

На судовому засіданні сьогодні, 9 листопада, суддя Скрипченко розкрила таємницю їхньої вартості, встановлену після експертизи. На суді стало відомо про більшу кількість ікон, ніж задекларовано, а саме шість. Їх оцінили у 8,5 тисяч доларів. Крім того, йшла мова про книги 1900 та 1890 року (у декларації одна з книг 1097 р. - ред.), які коштують 1 та 6 тисяч гривень відповідно та мають певну культурну цінність.

Зазначимо, що нині триває дослідження доказів. Зокрема, розглядаються протоколи обшуків, документи, а також речові докази. Наступне судове засідання відбудеться 10 листопада.

Повну хроніку судових засідань у справі Романчука читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв