ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Миколаївської ОДА "встав дибки" проти рішень мера по перейменуванню

Вадим Меріков має намір звернутися до Українського інституту національної пам'яті щодо перейменування в Миколаєві 13 вулиць
Depo.Миколаїв
2 березня 2016 14:09
ФОТО: depo.ua
Голова Миколаївської ОДА "встав дибки" проти рішень мера по перейменуванню
Голова Миколаївської ОДА "встав дибки" проти рішень мера по перейменуванню

Губернатор Миколаївської області має намір звернутися до Українського інституту національної пам'яті щодо перейменування в місті Миколаєві 13 вулиць. Про це він розповів журналістам під час прес-конференції, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нещодавно голова ОДА розкритикував мера міста Олександра Сєнкевича за "безіменне" перейменування вулиць і проспектів. Меріков залишився невдоволений тим, що проспект Леніна став Центральним.

"Я категорично проти безіменних проспектів і вулиць. Як в місті Миколаєві мер підписав розпорядження про перейменування проспекту Леніна в проспект Центральний. Для мене - це проспект Безіменний, тому що таких назв в нашій країні сотні тисяч! У нас, що немає своїх Героїв, у нас що немає своєї історії?! Є, а чому боїтеся історії України?", - заявляв голова ОДА.

Меріков зазначив, що в області ще не перейменовані 300 вулиць і найближчим часом необхідно вирішити це питання. Крім того губернатор упевнений, що в Миколаєві назву проспекту Героїв Сталінграда також необхідно змінити, як зробили це в Дніпропетровську.

"Я звернуся до Українського інституту національної пам'яті щодо не тільки проспекту Центрального, а й 13 вулиць міста Миколаєва в тому числі і сіл, що не перейменовані і вже пройшли всі терміни. Ми зараз звертаємося до Міністрерства юстиції, як нам далі діяти. Плюс ще 300 вулиць в області. Робота буде вестися не один місяць нашим управлінням, ми залучимо експертів, фахівців, істориків, краєзнавців, громадських діячів, які громадським шляхом голосуватимуть, приймати рішення і вносити пропозиції", - розповів голова облдержадміністрації.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв