Для маленьких миколаївців з хворобами очей зібрали 80 тис. грн на аукціоні

Картини для аукціону безоплатно передали відомі миколаївські художники
Depo.Миколаїв
11 жовтня 2016 18:14
ФОТО: depo.ua
Для маленьких миколаївців з хворобами очей зібрали 80 тис. грн на аукціоні
Для маленьких миколаївців з хворобами очей зібрали 80 тис. грн на аукціоні

Майже 80 тисяч гривень вдалося зібрати організаторам благодійного аукціону картин "Побачити світ" на підтримку дітей, які страждають хворобами очей, який відбувся 8 жовтня в художньому музеї ім. В.В. Верещагіна, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Картини для аукціону безоплатно передали відомі миколаївські художники: Валентин Меркулов, Тетяна Купцова, Ірина Чайка, Ірина Кветко, Інна Савенко та інші, а також талановиті майстри з інших регіонів України: Вікторія Ряснянська, Марія Іванюта, Єгор Дулін, Галина Ханжина.

Вже прийнято рішення, як витратять зібрані гроші. Придбають сіноптофор - апарат для лікування косоокості, набір скла для проведення тренувань акомодації при короткозорості, далекозорості і лазер для лікування широкого спектру очних захворювань.

Дощ не завадив справжнім поціновувачам прекрасного прийти 8 жовтня на аукціон і зробити внесок в здоров'я дітей. В аукціоні взяв участь і міський голова Олександр Сєнкевич. Він не тільки придибав картину, але і вів онлайн трансляцію аукціону, завдяки чому 5 миколаївців, заочно роблячи ставки, змогли придбати картини.

Всі непродані картини можна побачити за посиланням: //detimk.com.ua/art

Контакти організаторів аукціону: тел. 097-299-06-02

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв