Для маленьких миколаївців з хворобами очей зібрали 80 тис. грн на аукціоні

Картини для аукціону безоплатно передали відомі миколаївські художники

Майже 80 тисяч гривень вдалося зібрати організаторам благодійного аукціону картин "Побачити світ" на підтримку дітей, які страждають хворобами очей, який відбувся 8 жовтня в художньому музеї ім. В.В. Верещагіна, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Картини для аукціону безоплатно передали відомі миколаївські художники: Валентин Меркулов, Тетяна Купцова, Ірина Чайка, Ірина Кветко, Інна Савенко та інші, а також талановиті майстри з інших регіонів України: Вікторія Ряснянська, Марія Іванюта, Єгор Дулін, Галина Ханжина.

Вже прийнято рішення, як витратять зібрані гроші. Придбають сіноптофор - апарат для лікування косоокості, набір скла для проведення тренувань акомодації при короткозорості, далекозорості і лазер для лікування широкого спектру очних захворювань.

Дощ не завадив справжнім поціновувачам прекрасного прийти 8 жовтня на аукціон і зробити внесок в здоров'я дітей. В аукціоні взяв участь і міський голова Олександр Сєнкевич. Він не тільки придибав картину, але і вів онлайн трансляцію аукціону, завдяки чому 5 миколаївців, заочно роблячи ставки, змогли придбати картини.

Всі непродані картини можна побачити за посиланням: //detimk.com.ua/art

Контакти організаторів аукціону: тел. 097-299-06-02

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев