Більше 90% жителів Миколаївщини вважають себе біднотою

Люди не задоволені своїм рівнем життя: лише 5% опитанних зазначили, що їхній матеріальний стан покращився
Depo.Миколаїв
28 жовтня 2016 16:54
ФОТО: depo.ua
Більше 90% жителів Миколаївщини вважають себе біднотою
Більше 90% жителів Миколаївщини вважають себе біднотою

На Миколаїщині більше 90% жителів вважають себе бідними. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі Головного управління статистики.

Фахівці опитали 449 домогосподарств Миколаївської області, щоб визначити, як люди оцінюють свій рівень життя. Результати свідчать, що більше половини, а саме 56,5% респондентів, оцінили рівень своїх доходів як достатній, але заощаджень при цьому не робили. 40,6% -  вважали їх низькими, тому були вимушені постійно відмовляти собі у найнеобхіднішому, крім харчування, 1,3% – не вдавалося забезпечувати навіть достатнє харчування. Натомість, 1,6% опитаних визнали свої доходи достатніми і навіть робили заощадження.

Із загальної кількості опитаних 38,1% вважали, що їх матеріальний стан за останній рік  залишився без змін і лише 5% людей зазначили, що їх матеріальний стан покращився.

Варто зазначити, що переважна більшість жителів Миколаївщини вважають себе бідними. Так, 94,3% громадян віднесли себе до бідних, та лише 5,7% – до небідних, але ще не представників середнього класу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв