Більше 90% жителів Миколаївщини вважають себе біднотою

Люди не задоволені своїм рівнем життя: лише 5% опитанних зазначили, що їх матеріальний стан покращився

На Миколаїщині більше 90% жителів вважають себе бідними. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного на території області, повідомляє Depo.Миколаїв.

Головне управління статистики опитало 449 домогосподарств Миколаївської області, щоб визначити, як люди оцінюють свій рівень життя. Результати свідчать, що більше половини, а саме 56,5% респондентів, оцінили рівень своїх доходів як достатній, але заощаджень при цьому не робили. 40,6% -  вважали їх низькими, тому були вимушені постійно відмовляти собі у найнеобхіднішому, крім харчування, 1,3% – не вдавалося забезпечувати навіть достатнє харчування. Натомість, 1,6% опитаних визнали свої доходи достатніми і навіть робили заощадження.

Із загальної кількості опитаних 38,1% вважали, що їх матеріальний стан за останній рік  залишився без змін і лише 5% людей зазначили, що їх матеріальний стан покращився.

Варто зазначити, що переважна більшість жителів Миколаївщини вважають себе бідними. Так, 94,3% громадян віднесли себе до бідних, та лише 5,7% – до небідних, але ще не представників середнього класу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев