Нова Врадіївка: адвокат просить суд відпустити поліцейського-ката Причипойду

У Миколаєві розглядають апеляцію Олексапндра Причипойди на обрану йому міру запобіжного заходу - тримання під вартою
Depo.Миколаїв
31 серпня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua
Нова Врадіївка: адвокат просить суд відпустити поліцейського-ката Причипойду
Нова Врадіївка: адвокат просить суд відпустити поліцейського-ката Причипойду

Сьогодні, 31 серпня, суд розгляне апеляцію на міру запобіжного заходу одного з поліцейських-вбивць, які забити насмерть жителя Кривого Озера Олександра Цукермана, Олександра Причипойди, повідомляє Depo.Миколаїв

Причипойді закидають перевищення службових повноважень, що привело до смерті затриманого.  На час слідства Центральний суд Миколаєва відправив поліцейського на місяць до СІЗО.

Зазначимо, що сьогоднішне судове засідання відбувається без підозрюваного, адже апеляцію подавав його адвокат, а для присутності підсудного необхідно було додаткове клопотання. Адвокат Причипойди Руслан Канівець надав колегії суддів  численні довідки: характеристику з місця роботи, про склад сім'ї, про те, що сім'я проживає з батьками та має малолітню дитину. Захист просить змінити міру запобіжного заходу з тримання під вартою на особисте забов'язання чи домашній арешт. 

Камінець заявив, що всі факти на яких грунтується підозра в скоєнні злочину не є доведеними. Так само як і  факт, що саме Причипойда винен в смерті Цукермана, про що вже було заявлено в суді першої інстанції. Щодо побоювань в самосуді, то Причипойда може проживати у Березанському районі у родичів.

Прокурор Камінська наполягає, щоб Причипойда залишився під вартою, адже у слідства є покази свідків, а також тяжкі наслідки дій підсудного - смерть Цукермана. Серед ризиків виходу Причипойди на свободу: вплив на свідків вбивства, на експертів по справі, через роботу в правоохоронних органах, а також можливість сховати зброю, з якої вбили Цукермана. Тим більше, суд відправив його під домашній арешт не на два місяці, які просила прокуратура, а на місяць.

Зазначимо, що пістолет, з якого за попереньою версією стріляв поліцейський-водій, досі не знайшли. 

Зараз колегія судей видалилась з зали до нарадчої кімнати, щоб ухвалити рішення по справі. 

Повну хронологію події щодо вбивства у Кривому Озері читайте тут: Нова Врадіївка: На Миколаївщині поліція забила чоловіка насмерть.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв