"Миколаївоблавтодор" очолив син скандальної екс-директорки КП з харчування дітей

В'ячеслава Шуліченка призначили на місяць з випробовувальним терміном

Новим керівником ДП "Миколаївоблавтодор" призначений В'ячеслав Шуліченко, який обіймав до цього посаду Вітовському (Жовтневому) районному відділі підприємства. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности. Нет".

Про нового керівника сьогодні, 17 сернпя, в коментарі миколаївським журналістам повідомив т.в.о. голови "Укравтодору" Євген Барах. На цій посаді В'ячеслав Шуліченко змінив Андрія Золотька, звільненого напередодні за зловживання.

Так, відповідаючи на питання депутата Миколаївської облради Тетяни Демченко про те, що в Миколаївській області не вирішені основні кадрові питання, Барах розповів, що буквально днями був призначений директор Миколаївського облавтодору.

"По облавтодору питання було вирішене ще вчора і сьогодні узгоджено з народними депутатами України. Прізвища його нагадайте, будь ласка. Шуліченко В'ячеслав. Він призначений теж на один місяць", - розповів Барах.

На уточнююче запитання Тетяни Демченко про те, з приставкою "в.о." або без неї призначили Шуліченка, Барах відповів: "Без в.о., але з випробувальним терміном".

Варто зазначити, що В'ячеслав Шуліченко є сином Надії Шуліченко, яку напередодні зі скандалом звільнили з посади директора комунального підприємства Миколаївської міської ради з харчування дітей через харчування дітей "гнилушками".

Видання також повідомляє, що В'ячеслав Шуліченко, працюючи на скоромної посади в облавтодорі, володіє шикарним будинком, декількома земельними ділянками, а також двома дорогими іномарками.

"Трохи подалі, вглиб Ракетного урочища, за адресою Привільна, 60 площу в п'ять соток займає не менше респектабельна "садиба" з видом на річку. Тут живе син Надії Шуліченко В'ячеслав, який працює на скромній посаді в не менше скромному Жовтневому районному відділі "Миколаївоблавтодору". Проте в 2011 році йому вистачило грошей придбати земельну ділянку і побудувати на ній двоповерховий будинок з кількома прибудовами і гаражем, якому може позаздрити сам мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, який, будучи гривневим мільйонером, живе у звичайній квартирі", - йдеться в матеріалі.

"Миколаївоблавтодор" очолив син скандального екс-директора КП з харчування дітей

Що ж стосується автопарку, що В'ячеслав Шуліченко володіє двома автомобілями: "Mercedes-Benz G500" 2002 року випуску і "Volksvagen Tourareg" 2013 року випуску. "Для того, щоб придбати такі машини сьогодні, потрібно мати більше 2 мільйонів гривень", - зазначив журналіст.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв