Директорці миколаївського КП, що поставляла "гнилушки" в дитсадки, запропонували звільнитися

Надії Шуліченко запропонували "полюбовний" варіант, але вона взяла час подумати

Директорці миколаївського КП, що поставл…

Деяким директорам комунальних підприємств не будуть продовжувати контракти, термін яких збігає 31 березня. Про це сьогодні, 25 березня, після засідання виконкому міськради розповів мер Олександр Сєнкевич, повідомляє Depo.Миколаїв.

Серед директорів КП, з якими не будуть продовжувати ділові стосунки, мер назвав керівника ЖКП "Південь" і КП "Гуртожиток". "Всім, у кого закінчуються контракти 31 березня, я їх не продовжую. Про що директора комунальних підприємств були сповіщені", - повідомив мер. 

Зазначимо, що директор скандального КП "Гуртожиток" Олег Солтис днями гучно заявив, що він звільняється.

Не будуть продовжувати контракт і з керівником ще одного скандального КП, яке забезпечує школи і дитячі садки храчуванням, - Надією Шуліченко. Слід зазначити, що вже неодноразово тема "гнилих" продуктів для дітей підіймался в пресі. Шуліченко нібито звільнив екс-мер Юрій Гранатуров, але продовжив з нею контракт його заступник Юрій Андрієнко, який після обрання мером Олександра Сєнкевича швидко звільнився.

За словами мера, Шуліченко запропонували розірвати контракт за погодженням сторін. Вона попросила, щоб їй дали час для прийняття рішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook