На Миколаївщині чиновники РДА "подарували" 2,5 га лісу орендарям

Посадовці, порушуючи закон, змінили цільове призначення землі у Рибаківці

Прокуратурою Миколаївської області зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями державного підприємства "Очаківське лісомисливське господарство", що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 К України). Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2011 році вказані особи, не маючи повноважень, звернулись до Берерзанської райдержадміністрації з письмовими заявами щодо добровільної відмови від права постійного користування земельними ділянками лісогосподарського призначення загальною площею 2,5 га, які розташовані в урочищі "Рибаківка".

Водночас, з метою недопущення фактів порушення інтересів держави і суспільства під час відчуження та зміни цільового призначення земельних лісових ділянок, розпорядженням КМУ від 10.04.2008 № 610-р заборонено ухвалення рішень про надання згоди на вилучення лісових ділянок, їх передачу у власність та оренду із зміною цільового призначення.

Унаслідок протиправних дій посадовців з державної власності та з користування держпідприємства незаконно вибули зазначені землі. Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев