На Миколаївщині чиновники РДА "подарували" 2,5 га лісу орендарям

Посадовці, порушуючи закон, змінили цільове призначення землі у Рибаківці
Depo.Миколаїв
19 липня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині чиновники РДА "подарували" 2,5 га лісу орендарям
На Миколаївщині чиновники РДА "подарували" 2,5 га лісу орендарям

Прокуратурою Миколаївської області зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями державного підприємства "Очаківське лісомисливське господарство", що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 К України). Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2011 році вказані особи, не маючи повноважень, звернулись до Берерзанської райдержадміністрації з письмовими заявами щодо добровільної відмови від права постійного користування земельними ділянками лісогосподарського призначення загальною площею 2,5 га, які розташовані в урочищі "Рибаківка".

Водночас, з метою недопущення фактів порушення інтересів держави і суспільства під час відчуження та зміни цільового призначення земельних лісових ділянок, розпорядженням КМУ від 10.04.2008 № 610-р заборонено ухвалення рішень про надання згоди на вилучення лісових ділянок, їх передачу у власність та оренду із зміною цільового призначення.

Унаслідок протиправних дій посадовців з державної власності та з користування держпідприємства незаконно вибули зазначені землі. Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: