На головній площі Миколаєва проведуть кінопокази на газоні

Протягом п'яти днів миколаївці можуть подивитися фільми під відкритим небом

З 3 по 10 вересня в Миколаєві триватиме масштабний фестиваль Urban days. Під час нього протягом п'яти днів у місті проводитимуть покази кіно під відкритим небом. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Стартують "Кінопокази на газоні" з 4 вересня і завершаться 8 вересня. Демонструватимуть кращі фільми на теми урбаністики та життя у великих містах. Кінопокази відбуватимуться на газоні Соборної площі, де розташується великий екран, палети, бінбеги та інші вуличні меблі. Сеанси розпочинатимуться о 20:00.

Крім того, сьогодні, 3 вересня, о 19:00 на площі Соборній стартує кіномайстерня. Координатори проекту проведуть вступний майстер-клас зі зйомки документального кіно, команди-учасники,я кі подавали заявки, оберуть теми зйомок та відправляться на тиждень у бурхливий світ зйомок документального короткометражного кіно.

Ввечері 9 вересня жителі Миколаєва будуть запрошені на перегляд та обговорення знятих фільмів, де оберуть переможців, які отримають призи та автоматичну участь зі своїм знятим фільмом у Фестивалі короткометражного кіно "Громадський проектор", який відбудеться 24 вересня, де учасники Кіномайстерні ще й змагатимуться за головний приз фестивалю - 15 тисяч гривень.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев