На головній площі Миколаєва проведуть кінопокази на газоні

Протягом п'яти днів миколаївці можуть подивитися фільми під відкритим небом
На головній площі Миколаєва проведуть кінопокази на газоні
На головній площі Миколаєва проведуть кінопокази на газоні

З 3 по 10 вересня в Миколаєві триватиме масштабний фестиваль Urban days. Під час нього протягом п'яти днів у місті проводитимуть покази кіно під відкритим небом. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Стартують "Кінопокази на газоні" з 4 вересня і завершаться 8 вересня. Демонструватимуть кращі фільми на теми урбаністики та життя у великих містах. Кінопокази відбуватимуться на газоні Соборної площі, де розташується великий екран, палети, бінбеги та інші вуличні меблі. Сеанси розпочинатимуться о 20:00.

Крім того, сьогодні, 3 вересня, о 19:00 на площі Соборній стартує кіномайстерня. Координатори проекту проведуть вступний майстер-клас зі зйомки документального кіно, команди-учасники,я кі подавали заявки, оберуть теми зйомок та відправляться на тиждень у бурхливий світ зйомок документального короткометражного кіно.

Ввечері 9 вересня жителі Миколаєва будуть запрошені на перегляд та обговорення знятих фільмів, де оберуть переможців, які отримають призи та автоматичну участь зі своїм знятим фільмом у Фестивалі короткометражного кіно "Громадський проектор", який відбудеться 24 вересня, де учасники Кіномайстерні ще й змагатимуться за головний приз фестивалю - 15 тисяч гривень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв