Москаленко "проблачила" опоблоківця, що погрожував "відрізати їй язика"

Вікторія Москаленко заявила, що пробачила аморальну поведінку та погрози депутата від "Опоблоку

Голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко заявила, що пробачила аморальну поведінку та погрози депутата від "Опоблоку" Олександра Ясинського, який прямо на сесії погрожував "відрізати їй язика". Про це Москаленко написала на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Миколаїв

Москаленко впевнена, що моральні якості Ясинського - це його особиста справа: "Як жінка, я вибачила витівку депутата Ясинського, хоча, і досі перебуваю під враженням від побаченого і почутого. Протягом останніх декількох днів дуже багато справжніх чоловіків мали бажання і навіть поривалися пояснити пану Ясинському некоректність його висловлювань і взагалі неприпустимість таких дій. На щастя, мені вдалося втримати їх від цього. Моральні ж якості його як чоловіка – це його особиста справа. Виключно йому, його родині, близьким та оточенню з цим жити. Сподіваюсь, всі, хто на власні очі спостерігав за аморальною поведінкою депутата Ясинського і чув образливі висловлювання на адресу голови обласної ради, теж винесуть з цієї ситуації урок на майбутнє". 

Тим не менш, голова облради зробила акцент, що Ясинському все-таки не вдастся уникнути відповідальності, бо він погрожував їй при виконанні посадових обов'язків, а це зафіксували правоохоронці: "Під час сесії в сесійній залі були присутні прокурор області та представник Нацполіції і, наскільки мені відомо, прямі погрози державному службовцю вищої категорїї не залишилися без їх уваги. Тепер правову оцінку поведінці депутата обласної ради дадуть компетентні органи".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #облсовет