Миколаївці зможуть дивитися на жирафів у зоопарку з пішохідного мосту

Зараз жирафник готовий вже на 75%: крім чотирьох зимових вольєрів планують облаштувати ще літні

У Миколаївському зоопарку чекають на жирафів. Володимир Топчий, директор зоопарку, розповідає, що, коли шість років тому малював макет жирафника, не знав чи вдасться реалізувати таку велику мрію - побудувати будинок для жирафів і поселити в ньому цих довгошиїх тварин. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

На сьогодні величезний жовтий ангар, в якому можна і літаки "паркувати", вже височить поруч з оновленим слоновником. У приміщенні площею 540 квадратних метрів і заввишки трохи більше 10 метрів планується влаштувати чотири вольєри, оглядовий зал і підсобні приміщення. У жирафнику передбачені потужна система вентиляції та сучасне освітлення. За проектом тут буде і перегінний вольєр, а також по сусідству три вольєри літніх.

Миколаївці зможуть дивитися на жирафів у зоопарку з пішохідного мосту

"Цей павільйон для жирафів буде супер. У зоопарку у Вроцлаві на вольєрі з жирафами я прочитав:"bardzo delikatne zwierz?ta". У нас все продумано для утримання цих делікатних тварин. Павільйон буде утеплений: в приміщенні необхідно підтримувати температуру 17-18 С в холодну пору року. Жирафи непрості в годуванні, їм потрібен гілковий корм. Нам потрібно навчитися виготовляти для них спеціальні комбікорми", - розповів Топчий.

Миколаївці зможуть дивитися на жирафів у зоопарку з пішохідного мосту

На сьогодні об'єкт готовий на 75%, попереду ще облаштування літніх вольєрів і внутрішні роботи в зимовому. Уже розпочато будівництво підвісного пішохідного мосту довжиною близько 50 метрів, який буде проходити між жирафником та слоновником.

Миколаївці зможуть дивитися на жирафів у зоопарку з пішохідного мосту

Миколаївських копів відзначив начальник Департаменту патрульної поліціїМиколаївці зможуть дивитися на жирафів у зоопарку з пішохідного мосту

Раніше повідомлялося, що миколаївський зоопарк провів переговори щодо отримання жирафа. Також завершили реконструкцію слоновника.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #зоопарк