У Миколаївському зоопарку завершили реконструкцію слоновника

Загальна площа нового слоновника становить близько 2 000 квадратних метрів, з них 1 200 квадратів
Depo.Миколаїв
5 жовтня 2016 11:56
ФОТО: depo.ua
У Миколаївському зоопарку завершили реконструкцію слоновника
У Миколаївському зоопарку завершили реконструкцію слоновника

Апартаменти для слонової сім'ї готові. 4 жовтня в Миколаївському зоопарку перед підписанням актів про виконані роботи представники фірми-підрядника «Миколаївміськбуд» демонстрували робочій комісії, до якої увійшли співробітники зоопарку, директор КП «Капітальне будівництво міста Миколаєва» Єгор Бєдаков, начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Лілія Заворотня і директор зоопарку Володимир Топчій, новий об'єкт.

Загальна площа нового слоновника становить близько 2 000 квадратних метрів, з них 1 200 квадратів - літні вольєри, площа яких збільшена після реконструкції на 700 квадратних метрів. У зимових вольєрах капітально відремонтовано водогін, оновлена ??система опалення, підлоги обладнані системою обігріву, стіни облицьовані декоративною плиткою. Вражають трубні автоматизовані ворота, встановлені між зимовими вольєрами і на вході до них. паркан між літніми вольєрами обладнаний системою автопастух, щоб слони не порушували кордони сусідньої території.

Реконструкція слоновника почалася в серпні 2015 року. Вартість виконаних робіт склала 2 млн. 900 тис. грн., з них 300 тис. грн. - виділив зі своїх коштів зоопарк, решта - кошти міського бюджету.

- Мені тут подобається, але останню крапку в експлуатації поставить слон, - каже Володимир Топчій. - Передбачається, що в слоновнику оселиться сім'я - 1 самець і 2 самки. Ведуться переговори з міжнародними організаціями, їх представники були в Миколаєві, їм сподобалися умови в новому слоновнику, було кілька зауважень, їх усуваємо.

Новий слоновник не тільки просторий, але і надзвичайно сонячний. Компанія "Caporol" подарувала зоопарку набір фарб, а художник Дмитро Слєпуха розписав стіни літнього вольєру пейзажами спекотних саван.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв