Миколаївський водій, який попався п'яним за кермом, намагався оскаржити 10-тисячний штраф

Кермувальник хотів, щоб допитали свідка, що був присутній з ним, проте суд відмовив

Апеляційний суд залишив стягнення у виді штрафу та позбавлення права керувати транспортом для нетверезого водія. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі суду.

21 вересня суддя судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Миколаївської області Наталя Чебанова-Губарєва розглянула апеляційну скаргу миколаївця, якого притягнули до адмінвідповідальності за керування авто у п'яному вигляді. Водій має сплатити штрафу в розмірі 10 200 грн та його позбавили права керування транспортними засобами на 1 рік.

За постановою судді, 27 липня о 02.35 годині водій Волченко О.О., рухаючись на вул. Херсонське Шосе, керував автомобілем і огляд на вміст алкоголю в його крові за допомогою алкотестеру "Драгер" показав 3,18 проміле. Огляд провадився працівниками поліції в присутності двох свідків.

В апеляційній скарзі Волченко О.О. просив постанову скасувати та закрити провадження, оскільки, на його думку, судом не з'ясовані всі обставини справи і не допитано свідка, який був з ним. Апеляційний суд зауважив, що згідно з вимогами ч. 7 ст. 294 КУпАП, апеляційна інстанція переглядає справу в межах скарги і може дослідити нові докази, які не досліджувалися раніше, якщо визнає обґрунтованим ненадання їх до місцевого суду або необґрунтованим їх відхилення судом першої інстанції.

Волченком О.О. не заявлялись клопотання про допит будь яких осіб у першій інстанції, а тому підстав для допиту свідка у суді апеляційної інстанції немає. Висновки суду про доведеність вини водія у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, за обставин, встановлених суддею суду першої інстанції, відповідають фактичним обставинам справи і підтверджуються дослідженими суддею доказами.

За таких обставин апеляційну скаргу залишено без задоволення, а постанову судді Ленінського районного суду м. Миколаєва від 25 серпня - без зміни.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві перший п'яний водій сплатить більше 10 тис. гривень штрафу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #суд