У Миколаєві перший п'яний водій сплатить більше 10 тис. гривень штрафу

Кермувальник не визнавав вини і стверджував у суді, що він лише штовхав машину до заправки
Depo.Миколаїв
18 серпня 2016 14:06
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві перший п
У Миколаєві перший п'яний водій сплатить більше 10 тис. гривень штрафу

Сьогодні, 18 серпня, у Центральному райсуді Миколаєва вперше застосовано оновлені положення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині підвищення відповідальності за керування у стані сп'яніння. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі суду.

Зауважимо, що рівень адміністративного штрафу з 27 липня 2016 року збільшено майже в три рази, також передбачено застосування при цьому позбавлення водійських прав.

Слідчим суддею Дмитром Тішком розглянуто адміністративний протокол складений патрульною поліцію м. Миколаєва щодо місцевого мешканця, який керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння. Згідно протоколу водій автомобіля "ІЖ" під час керування мав явні ознаки алкогольного сп'яніння, у нього тремтіли руки, зіниці не реагували на світло. Від проходження медобстеження чоловік відмовився.

У судовому засіданні водій свою провину не визнав та пояснив, що відмовився від медобстеження, оскільки вважав дії патрульних несправедливими, стверджував, що не керував автомобілем, а лише штовхав його до заправної станції.

Заслухавши сторони процесу та дослідивши обставини справи слідчий суддя постановив: призначити водію покарання у виді адміністративного штрафу у розмірі 10 200 гривень і позбавлення права на керування автомобілем терміном один рік та стягнути з нього судовий збір.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв