Миколаївські патрульні заявили, що не винні в непокараності учасників ДТП

Працівники УПП у м. Миколаєві дослідили матеріали і встановили, що зіткнення між автомобілями сталося не на перехресті, а за його межами

Працівники Управління патрульної поліції Миколаєва провели перевірку і встановили, що звинувачення на адресу патрульних безпідставні, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі відомства.

Раніше прес-служба Центрального райсуду поширила інформацію, що у Миколаєві учасники ДТП залишаться непокараними через патрульних. Поліцейські легковажно склали протокол, через що неможливо було встановити причинні зв'язки. Дана інформація стосується дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 05.08.2016 в м. Миколаєві по вул. Одеське шосе в районі перехрестя з вул. Очаківською, за участю автомобілів VOLKSWAGEN LT 35 D та ВАЗ 21073. 

Працівники УПП у м. Миколаєві дослідили матеріали і встановили, що зіткнення між автомобілями сталося не на перехресті, як зазначено в інформації, а по вул. Одеське шосе в районі будинку 8-а/1, за межами регульованого перехрестя, коли обидва транспортні засоби вже знаходились на вул. Одеське шосе (місце зіткнення, згідно схеми ДТП на відстані 3.5 м від перехрестя з вул. Очаківська). Крім того, враховуючи пояснення водія автомобіля VOLKSWAGEN, яке він надав безпосередньо на місці пригоди, в його діях вбачалися ознаки порушення п. 12.1 та 12.3 ПДР України, тому працівники патрульної поліції проаналізувавши обставини даної дорожньо-транспортної пригоди і дослідивши докази (схему ДТП, пояснення водіїв, характер механічних пошкоджень, дійшли до висновку, що за фактом зазначеної пригоди містились ознаки адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП з боку обох водіїв, а невиконання вимог п. 8.7.3 ПДР, у даному випадку не перебуває в прямому причинному зв’язку з настанням ДТП.

На підставі чого керівництво патрульної поліції Миколаєва вважає, що працівниками поліції безпосередньо при розгляді матеріалів вищезазначеної пригоди було прийнято правильне рішення, тож звинувачення працівників патрульної поліції є безпідставні.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев