Миколаївські маршрутники відмовляють учням в проїзді по 2,5 грн

Водії також ігонують рішення виконкома про заборону музику в громадському транспорті

Незважаючи на те, що з 1 вересня проїзд для учнів від 6 до 14 років коштує 2,5 грн, маршрутники ігнорують розпорядження виконкому. Про черговий такий випадок розповіла у "Фейсбуці" Ірина Івкова, повідомляє Depo.Миколаїв.

У маршрутці №23 водієві дали за проїзд 11-річної дитини 5 гривень. Решти він дав лише 50 копійок. Івкова пише, що поцікавилася у водія, чому він так вчинив. Той аргументував, що в дитини немає учнівського. "Кажу хіба не видно, що дитина з рюкзаком їде з школи: він тикає в "пісульку" - відсебеньки на склі, де надруковано, що 2,5 грн тільки по пред'явленню учнівського. Кажу, де це написано, щоб дитина пред'являла ученівський. Він відповідає "тут", вказуючи на скло", - зазначає пасажирка.

Вона також попросила повернути гроші. Водій почав голосно змушувати вийти з дитиною, нібито він має рацію. Пасажирка не стала покидати маршрутку, пообіцявши поскаржитися. Також втрутилися пасажири: "На середині шляху він повернув 2,5 грн, але довго голосив і обурювався. Дитина їздить в школу два рази в день цим маршрутом, іншого транспорту немає", - зазначає Івкова.

Варто додати, що за законом діти не мають показувати учнівський в маршрутках.

Пасажирка також повідомила, що в маршрутці грала музика. Зауважимо, що виконком заборонив відтворення та прослуховування будь-якої музики у громадському транспорті Миколаєва. Пасажирка нагадала про це водієві, проте він сказав, що не чув про таке, довго обурювався, але все ж таки вимкнув радіо.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев