У Миколаєві заборонили будь-яку музику в громадському транспорті

Рішення виконком обгрунтував тим, що водії відволікаються і багато людей скаржиться
Depo.Миколаїв
26 серпня 2016 13:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві заборонили будь-яку музику в громадському транспорті
У Миколаєві заборонили будь-яку музику в громадському транспорті

Сьогодні, 26 серпня, члени виконкому ухвалили рішення заборонити трансляцію або відтворення музики у громадському транспорті. Це зроблено для того, щоб музика не відволікала водіїв. Крім того, підставою для такого кроку стали численні скарги городян на гучну музику, що лунає у громадському транспорті. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Начальник "транспортного" управління В'ячеслав Кащенюк зазначив, що в проекті рішення пропонувалося заборонити трансляцію радіо "Шансон", а також відтворення його "творів" у маршрутках. "Чому радіо "Шансон"? Тому що мешканці звертаються до нас зі скаргою на нього. Вони вважають, що це ображає їхню честь, коли у транспортних засобах звучять твори саме "Шансону", - пояснив Кащенюк.

Однак мер Миколаєва Олександр Сєнкевич виступив проти заборони трансляції якоїсь однієї радіостанції. За його словами, правила мають бути єдиними для всіх і не можна когось дискримінувати. Тобто забороняти потрібно будь-яку музику в громадському транспорті.

"Музика відволікає водіїв. Треба її взагалі заборонити у транспорті. У багатьох країнах при пересуванні заборонено користуватися радіо", - погодився з мером керівник адміністрації Центрального району Ігор Волков.

Депутат міськради Олена Кисельова також додала, що в маршрутках, крім водіїв, мають бути кондуктори. Проте в жодній з них останніх немає. Кермувальники ж відволікаються й на те, щоб взяти гроші та дати решту. "А якщо він ще хоче розважальні заходи, тоді нехай візьме вихідний", - додала Кисельова.

Після нетривалої дискусії члени виконкому вирішили доопрацювати проект рішення і заборонити водіям громадського транспорту відтворювати будь-яку музику під час перевезення пасажирів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв