Миколаївські депутати не підтримали "опоблоківця" на посаду секретаря міськради

Голосів, щоб внести питання про обрання Дюміна, не вистачило

Депутати не захотіли голосувати за кандидатуру "опоблоківця" Анатолія Дюміна на посаду секретаря Миколаївської міськради. Голови двох фракцій заявили про підтримку іншого претендента. Про це повідомляє 

Так, голова фракції БПП Володимир Криленко заявив, що вони поважають думку мера, проте не підтримають кандидатуру Дюміна. Натомість, вони запропонували на посаду секретар міськради Олену Кисельову. Криленко додав, що такі рішення потрібно обговорювати заздалегідь, а не вносити на сесію " у швидкому форматі".

Фракція "Наш край" також підтримала кандидатуру Кисельової. "Анатолій Григорович (Дюмін - ред.), вибачте", - сказав лідер фракції Олег Крісенко.

"Опоблоківець" Ігор Дятлов звісно ж заявив, що вони підтримують пропозицію мера щодо Дюміна. Голова фракції запропонував поставити питання про внесення до порядку денного на голосування. Якщо за це не проголосують, нехай інші фракції внесуть альтернативні пропозиції.

Депутати так і не змогли внести питання про обрання секретаря міськради до порядку денного: за проголосували 26, проти - п'ять, утрималися - три, не голосували - 16. Рішення не було ухвалено.

Олександр Сєнкевич резюмував, що потрібно провести додаткові консультації щодо обрання секретаря міськради та структури виконавчої влади та виконкому. Мер також заявив, що зараз він скористався своїм правом вносити кандидатуру секретаря на розгляд міськради і в нього вже немає бажання робити ще раз. Сам же Дюмін заявив, що не хоче бути розмінною монетою, але його здібності нарешті оцінили.

Нашекраївець Сергій Кантор акцентував, що потрібно повернутися до розгляду земельних питань. Адже більше ніж за дві години від початку "земельної" сесії жодне питаня порядку денного поки не розглянули: "Дві години втратили роботи. Такі серйозні питання не вирішуються, це дитячий садок. Ми на посміховисько, ми в ефір це транслюємо. Ще цирк влаштували на весь Миколаїв", - сказав Кантор.

Нагадаємо, що після критики та гучних заяв "опоблоківця" Анатолія Дюміна мер запропонував його кандидатуру на посаду секретаря міськради. Після цього депутати майже 1,5 години "консультувалися", а земельні питання не розглядалися.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев