У Миколаєві одіозний "опоблоківець" Дюмін може стати секретарем міськради

Мер міста виніс його кандидатуру на пост секретаря міськради
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 11:08
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві одіозний "опоблоківець" Дюмін може стати секретарем міськради
У Миколаєві одіозний "опоблоківець" Дюмін може стати секретарем міськради

У Миколаєві можуть спонтанно обрати секретаря міськради. Депутат від "Опоблоку" Анатолій Дюмін заявив, що Миколаїв - єдине місто в Україні, яке працює без секретаря та виконавчої влади, повідомляє Depo.Миколаїв.

Дюмін назвав виконком колишнього мера Юрія Гранатурова, який і досі працює, кишеньковим та заявив, що ситуація просто-напросто вигідна Сєнкевичу: "Чому ви в засобах масової інформації перекладаєте ступінь відповідальності, свого часу перекладали на "Опозиційний блок", хоч я завжди говорив, що ми є депутатами міської рад. Сьогодні (перекладаєте відповідальність, - ред) на всіх депутатів  з останніх ваших інтерв'ю, в тому, що сьогодні немає легітимної виконавчої влади та секретаря міськради. В цьому винні депутати міськради. Я як депутат, що пропрацював 15 років в залі, з себе цю відповідальність повністю знімаю. Чому у вас виконком не переобраний? Це, в першу чергу, ваша провина. Ви ініціювали, а сьогодні все це перекладаєте на нас. Ми готові незалежно від фракцій сьогодні-завтра-післязавтра, як ви кажете, "в ніч", обрати секретаря та виконком. Ви робите людей заручниками ситуації", - заявив Анатолій Дюмін. 

Олександр Сєнкевич вирішив іти в ва-банк та виніс кандидатуру Дюміна на пост секретаря міськради: "Я питаю у вас, ви готові розподілити зі мною відповідальність в управлінні цим сесійним залом? Ви готові? Чи ви будете тільки задавати питання?Я прошу апарат ради зараз винести на сьогоднішню сесію проект голосування за секретаря міської ради. Я бажаю винести кандидатуру Анатолія Дюміна на секретаря міської ради". 

Дану пропозицію депутати зустріли оплисками, але виник ряд питань. Сєнкевич втратив свою можливість вносити кандидатуру секретаря міськради, адже не вніс її в місячний термін з дня першої сесії. 

При  цьому юридичний відділ заперечив данний факт, мотивуючи це тим, що Сєнкевич ще не виносив кандидатуру на пост секретаря. 

Зараз депутати покинули зал на нараду голів фракції. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв