Миколаїців запрошують приєднатися до благодійного аукціону на підтримку дітей

На аукціоні збиратимуть кошти на обладнання для дитячого відділення офтольмологічної лікарні

8 жовтня 2016 року в Миколаєві відбудеться благодійний аукціон картин "Побачити світ" на підтримку дітей, які страждають захворюваннями зору. Про це пишуть організатори у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Організатором аукціону є благодійний фонд "Сприяння дітям". Зазначається, що у Миколаєві кожна десята дитина має захворювання зору, і ця цифра зростає з кожним роком. Але обладання в кабінеті фізіотерапії дитячого відділення Миколаївської обласної офтальмологічної лікарні сильно зношене і вимагає термінового оновлення.

"Важливим є те, що лікування в цьому кабінеті абсолютно безкоштовно і доступно для дітей з сімей різних фінансових можливостей. Адже деяке необхідне обладнання перебуває тільки в платних клініках. Купівля цих апаратів допоможе врятувати зір тисячам дітей і подарувати їм радість бачити фарби цього світу", - повідомляють організаторів.

На всі виручені кошти від аукціону буде закуплено обладнання в кабінет апаратного лікування в Миколаївській обласній офтальмологічній лікарні. Першою вже відгукнулася відома художниця Інна Мяло і подарувала свою картину "Маленький трудівник". Просять приєднуватися й інших творчих людей:

"Шановні художники! Якщо хтось із вас захоче виставити свій твір на допомогу таким діткам, ваші роботи дуже чекають в будь-який будній день з 9-00 до 14-00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Озерна (Червоних Майовщиків) 9, каб. 9 або зателефонуйте за телефонами 097-299-06-02 (Олена) і 063-130-05-06 (Тетяна). Або надсилайте фотографії робіт на електронну адресу detimk@detimk.com.ua", - звертаються організатори.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев