Миколаїців запрошують приєднатися до благодійного аукціону на підтримку дітей

На аукціоні збиратимуть кошти на обладнання для дитячого відділення офтольмологічної лікарні
Миколаїців запрошують приєднатися до благодійного аукціону на підтримку дітей
Миколаїців запрошують приєднатися до благодійного аукціону на підтримку дітей

8 жовтня 2016 року в Миколаєві відбудеться благодійний аукціон картин "Побачити світ" на підтримку дітей, які страждають захворюваннями зору. Про це пишуть організатори у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Організатором аукціону є благодійний фонд "Сприяння дітям". Зазначається, що у Миколаєві кожна десята дитина має захворювання зору, і ця цифра зростає з кожним роком. Але обладання в кабінеті фізіотерапії дитячого відділення Миколаївської обласної офтальмологічної лікарні сильно зношене і вимагає термінового оновлення.

"Важливим є те, що лікування в цьому кабінеті абсолютно безкоштовне і доступно для дітей з сімей різних фінансових можливостей. Адже деяке необхідне обладнання перебуває тільки в платних клініках. Купівля цих апаратів допоможе врятувати зір тисячам дітей і подарувати їм радість бачити фарби цього світу", - повідомляють організаторів.

На всі виручені кошти від аукціону буде закуплено обладнання в кабінет апаратного лікування в Миколаївській обласній офтальмологічній лікарні. Першою вже відгукнулася відома художниця Інна Мяло і подарувала свою картину "Маленький трудівник". Просять приєднуватися й інших творчих людей:

"Шановні художники! Якщо хтось із вас захоче виставити свій твір на допомогу таким діткам, ваші роботи дуже чекають в будь-який будній день з 9-00 до 14-00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Озерна (Червоних Майовщиків) 9, каб. 9 або зателефонуйте за телефонами 097-299-06-02 (Олена) і 063-130-05-06 (Тетяна). Або надсилайте фотографії робіт на електронну адресу detimk@detimk.com.ua", - звертаються організатори.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв