Адвокат чотирьох потерпілих в ДТП з миколаївським поліцейським заявив, що справу затягують

Захисники Агаджанова чіпляються до кожної деталі в доказах та просять вивчити матеріали, які не мають відношення до вини у ДТП

Справу поліцейського охорони Валерія Агаджанова, якого обвинувачують у скоєнні смертельного ДТП, де загинули чотири людини, намагаються затягнути "під закон Савченко". Про це в коментарі журналістам розповів адвокат потерпілих Володимир Тимошин, повідомляє Depo.Миколаїв.

Вчора, 1 вересня, Заводський райсуд продовжив слухання справи Агаджанова. Зауважимо, що минулого разу розглядати письмові докази не змогли, оскільки прокурор не міг розібрати почерк в документах. 

Захисники Агаджанова вимагали, щоб прокурор Олександр Кирпатенко зачитував повністю всі протоколи та документи, що долучають до справи. Цього раз він зміг розібрати почерк.

Зауважимо, що адвокати екс-поліцейського дуже прискіпливо поставилися до всіх документів: під час залучення результатів судово-токсикологічної експертизи захисник Володимир Демида зазначив, що в документі вказано "дослідження", а не "експертиза", яку провело Бюро СМЕ Херсонської області.

За його словами, ці два слова мають різний правовий статус. Він наполягав, що дослідження проводиться безкоштовно, тому з Агаджанова не можна стягувати 1 тис. 915 грн за це. Прокурор апелював, що експертиза була оплачена відповідно до закону. Крім того, працівники бюро СМЕ не є юристами і не можуть знати про правові наслідки неточного формулювання.

Адвокати також прискіпливо вивчали протокол огляду "Мерседеса", який був припаркований на узбіччі в момент ДТП. Адвокат вислухав повний текст документа та заявив, що протокол огляду не може залучати до справи, оскільки неправильно вказані методи дослідження авто і порівняльна характеристика.

Адвокат потерпілих Володимир Тимошин зауважив, що експертизи технічного стану автомобілів, які були просто припаркованими в момент аварії, не мають відношення до доведення провини екс-поліцейського. А те, що захисники так скурпульозно враховують всі деталі говорить про те, що процес затягують під "закон Савченко". 

"Яке відношення має гальмівна система автомобілів, що стоять біля бордюру о 5 годині ранку, де водій спить вдома, до того, що в цей автомобіль в'їхали. За аналогією, наприклад, якщо в'їхали в бетон, то робили б експертизу марки бетону?", - сказав Тимошин.

Адвокат також зазначив, що якщо розгляд справи може затягнутися не на один рік, Агаджанова звільнять прямо з СІЗО. "У мене позиція, під час захисту доведеність чи недоведеність вини, тобто доведена вона прокурором чи ні. В даному випадку, яке має відношення доведена вина чи ні, гальмівна система "Мерседеса", що стоїть на тротуарі, в який влетіли. Тут я вбачаю саме затягування справи", - заявив адвокат.

Нагадаємо, що екс-поліцейський охорони Валерій Агаджанов за кермом BMW влетів у машину: в результаті ДТП загинули чотири пасажири його машини.

На минулому судовому засіданні під час оголошення обвинувального акту стало відомо, що він "летів" на швидкості близько 140 км/год.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев