У Миколаєві засідання по справі Агаджанова перенесли: прокурор не зміг прочитати докази

Сторона обвинувачення не розібрала написане слідчим, який наразі перебуває у відпустці
Depo.Миколаїв
10 серпня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві засідання по справі Агаджанова перенесли: прокурор не зміг прочитати докази
У Миколаєві засідання по справі Агаджанова перенесли: прокурор не зміг прочитати докази

Сьогодні, 10 серпня, мали продовжити судовий розгляд у справі Валерія Агаджанова, якого підозрюють у спричиненні моторошного ДТП, де загинули четверо пасажирів. Але довелося оголошувати перерву в засіданні: прокурор не зміг докази. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Прокурор Олександр Кірпатенко розпочав долучати до справи письмові докази, зокрема надав суду протокол огляду місця ДТП. Тоді адвокат Агаджанова Володимир Демида зажадав дотримуватися норми закону і зачитувати долучені докази повністю.

Прокурор розпочав зачитувати, але не зміг повністю прочитати текст: він був нерозбірливо написаний. Суддя Дмитро Нікітін надав йому час для ознайомлення з текстом, але це не врятувало ситуацію. Тоді суддя запропонував зателефонувати слідчому, який є автором тексту, щоб дізнатися, що все-таки написано. Проте як виявилося, він перебуває у відпустці.

Зауважимо, що прокурор пропонував розглянути інші документи, а протокол огляду місця ДТП долучити потім. Це не влаштувало адвоката потерпілих. Володимир Тимошин запропонував зробити перерву у засіданнь, щоб прокурор розібрася в документах. Крім того, захист заявив, що планує заявити відвод прокурору і для цього їм потрбний час.

Врешті-решт в судовому розгляді оголосили перерву до вересня.

Нагадаємо, що екс-поліцейський охорони Валерій Агаджанов за кермом BMW влетів у машину: в результаті ДТП загинули чотири пасажири його машини.

На минулому судовому засіданні під час оголошення обвинувального акту стало відомо, що він "летів" на швидкості близько 140 км/год.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв