"Водоканал" показав миколаївцям, що вони змивають у каналізацію

Місцеві комунальники втомилися від безпідставних скарг людей, та показали справжню причину проблем з каналізацією

Жителі будинку по вул. Терасна неодноразово скаржилися на бездіяльність МКП "Миколаївводоканал", працівники якого не можуть ліквідувати витік каналізаційних вод. В свою чергу комунальники запевнили, що мешканці будинку самі винні у засмічені каналізації. Про це Depo.Миколаїв повідомили у "водоканалі".

Після прочистки каналізаційної мережі комунальники витягли безліч побутового сміття, якого не повинне там бути: "У мережі інтернет поширюють чутки про "бездіяльність" працівників МКП "Миколаївводоканал" у випадку із начебто "великим витоком" каналізації по вул. Терасна. Сьогодні наші працівники проводили роботи із прочистки засміченої дворової мекрежі. Майстер Центрального району Олексій Кулаков, який проводить перевірку роботи лінійних бригад слюсарів, особисто побував на місці так званого "шаленого витоку" і зняв на фотокамеру причину засмічення", - зазначають у "Миколаївводоканалі".

"Водоканал" показав миколаївцям, що вони змивають у каналізацію

Крім того на підприємстві нагадали миколаївцям, що змивати до каналізації тверді побутові відходи заборонено: "При правильному користуванні самостічної мережі, вона ніколи не засмітиться. Звісно ані штрафи, ані адміністративні покарання на порушників цього правила не очікують. Проте неприємний запах від стічних вод, які підіймаються на поверхню у місці засмічення, напевно стане не менш жорстоким покаранням", - зауважили комунальники.

"Водоканал" показав миколаївцям, що вони змивають у каналізацію

Нагадаємо, що у Миколаєві розпочинають реконструкцію аварійних очисних споруд 44-річного колектора. Очисні споруди каналізації у Галіцинівці потребують модернізації: ремонт планують завершити у 2017 році.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #мусор