У Миколаєві розпочинають реконструкцію аварійних очисних споруд 44-річного колектора

Очисні споруди каналізації у Галіцинівці потребують модернізації: ремонт планують завершити у 2017 році
Depo.Миколаїв
1 листопада 2016 13:55
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві розпочинають реконструкцію аварійних очисних споруд 44-річного колектора
У Миколаєві розпочинають реконструкцію аварійних очисних споруд 44-річного колектора

"Миколаївводоканал" розпочинає реконструкцію блоку механічної очистки стоків - будівлі решіток, прийомної камери та піскоуловлювачів - на Галіцинівських очисних спорудах каналізації. Відповідний дозвіл на модернізацію комплексу зареєстрований у ДАБІ 18 жовтня. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі "Водоканалу".

Зазначається, що дебати влади та громадськості міста стосовно необхідності реконструкції аварійних споруд велися не один рік. Проте фінансування цього проекту розпочалося лише у липні 2015-му. Працівники комунального підприємства провели тендер та отримали дозвіл від Європейського інвестиційного банку щодо заключення контракту з переможцем відкритих міжнародних торгів.

"У минулому році підряднику перерахували кошти в розмірі авансового платежу. Проте доки міська влада не виділила кошти для співфінансування вказаного контракту, роботи розпочати можливості не було. Сьогодні ж підприємство отримало всі дозвільні документи і розпочинає роботи з реконструкції вказаного об'єкту", - повідомляє "Водоканал".

Підприємство зазначає, що на сьогодні очисні споруди каналізації перебувають в аварійному стані. Їх збудували та запустили у роботу ще у жовтні 1973 року. У той час обладнання справлялося з очисткою стічних вод. "Сьогодні ж очисні споруди не відповідають світовим стандартам та потребують комплексної модернізації.
Підготовка до переобладнання очисних споруд вже розпочалася", - йдеться в повідомленні.

Підрядні організації поки звозять до Галіцинівських очисних споруд будівельні матеріали та техніку. Орієнтовне завершення робіт - перше півріччя 2017 року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв