"ЕЛУ автодоріг" виділили майже півмільйона на борги

Підприємство заборгувало за оренду території виробничої бази 417 тис. грн, а його рахунки заарештували

Міська рада виділила фінансову допомогу КП "ЕЛУ автодоріг", щоб якомога скоріше розблокувати рахунки підприємства, яке утримує міські дороги. Про це стало відомо під час проведення 10 позачергової сессії міської ради у черверг, 10 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на прес-службу міськраді.

На 10 позачерговій сесії міської ради було розглянуто питання про необхідність оперативного надання фінансової допомоги у розмірі 417 тисяч гривень підприємству "ЕЛУ автодоріг", що займається обслуговуванням доріг, мостів, зливостоків міста Миколаєва. Як розповіла директор КП, депутат міської ради Наталя Горбенко, у 2009 році підприємство уклало договір оренди частини території виробничої бази у селі Горохівка, де знаходиться асфальтобетонний завод, що належить КП "ЕЛУ автодоріг": "З вересня 2010 року орендна плата за територію не сплачувалася і у 2015 році власник земельної ділянки подав позов до суду, який і виграв у березні 2016 року. На сьогодні до підприємства надійшла постанова виконавчої служби щодо стягнення 417 тис. грн. На жаль, ми поки не маємо таких оборотних коштів, - констатувала Наталя Олексіївна. - Власними силами проблему не вирішити. 8 листопада рахунки КП "ЕЛУ автодоріг" були заарештовані і наразі ми не можемо вести господарську діяльність".

"ЕЛУ автодоріг" виділили майже півмільйона на борги

Депутат Сергій Ісаков поцікавився, чи не було при підписанні договору оренди зловживань з боку колишнього керівництва підприємства, та порадив звернутися до поліції, щоб знайти винних і покарати їх. Заступник міського голови - директор департаменту фінансів Валентина Бондаренко пояснила, що "ЕЛУ автодоріг" є не бюджетною установою, а госпрозрахунковим підприємством.

Після перерви для наради керівників фракцій депутати проголосували за надання коштів підприємству, а Ігор Копійка попросив, щоб міський голова розібрався у ситуації та покарав чиновників або виконавців, які вчасно не донесли інформацію про проблему до профільної комісії. Олександр Сєнкевич доручив підготувати відповідне письмове доручення на адресу директора КП "ЕЛУ автодоріг". Про результати проведеного "розслідування" Наталя Горбенко має поінформувати постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #горсовет