"ЕЛУ автодоріг" виділили майже півмільйони на повернення боргів

Підприємство заборгувало за оренду території виробничої бази 417 тис. грн, а його рахунки заарештували
Depo.Миколаїв
12 листопада 2016 17:26
ФОТО: depo.ua
"ЕЛУ автодоріг" виділили майже півмільйони на повернення боргів
"ЕЛУ автодоріг" виділили майже півмільйони на повернення боргів

Міська рада виділила фінансову допомогу КП "ЕЛУ автодоріг", щоб якомога скоріше розблокувати рахунки підприємства, яке утримує міські дороги. Про це стало відомо під час проведення десятої позачергової сессії міськради 10 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на прес-службу міськраді.

На сесії розглянули питання про необхідність оперативного надання фінансової допомоги - 417 тисяч гривень - підприємству "ЕЛУ автодоріг", що обслуговує дороги, мости, зливостоки Миколаєва. Як розповіла директор КП, депутат міськради Наталя Горбенко, у 2009 році підприємство уклало договір оренди частини території виробничої бази у селі Горохівка, де перебуває асфальтобетонний завод, що належить КП "ЕЛУ автодоріг".

З вересня 2010 року орендна плата за територію не сплачувалася і у 2015 році власник земельної ділянки подав позов до суду, який і виграв у березні цього року. "На сьогодні до підприємства надійшла постанова виконавчої служби щодо стягнення 417 тис. грн. На жаль, ми поки не маємо таких оборотних коштів. Власними силами проблему не вирішити. 8 листопада рахунки КП "ЕЛУ автодоріг" були заарештовані і наразі ми не можемо вести господарську діяльність", - констатувала Горбенко.

"ЕЛУ автодоріг" виділили майже півмільйона на борги

Депутат Сергій Ісаков поцікавився, чи не було при підписанні договору оренди зловживань з боку колишнього керівництва підприємства, та порадив звернутися до поліції, щоб знайти винних і покарати їх. Заступник міського голови - директор департаменту фінансів Валентина Бондаренко пояснила, що "ЕЛУ автодоріг" є не бюджетною установою, а госпрозрахунковим підприємством.

Після перерви для наради керівників фракцій депутати проголосували за надання коштів підприємству, а Ігор Копійка попросив, щоб міський голова розібрався у ситуації та покарав чиновників або виконавців, які вчасно не донесли інформацію про проблему до профільної комісії. Олександр Сєнкевич доручив підготувати відповідне письмове доручення на адресу директора КП "ЕЛУ автодоріг". Про результати проведеного "розслідування" Наталя Горбенко має поінформувати постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв