Знайшов на горищі, залишилась в спадок: звідки миколаївці беруть зброю

У трьох районах Миколаївської області до поліції звернулись громадяни із заявами про добровільну здачу зброї
Depo.Миколаїв
11 липня 2016 19:48
ФОТО: depo.ua
Знайшов на горищі, залишилась в спадок: звідки миколаївці беруть зброю
Знайшов на горищі, залишилась в спадок: звідки миколаївці беруть зброю

У трьох районах Миколаївської області до поліції звернулись громадяни із заявами про добровільну здачу зброї, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

До чергової частини Новобузького відділу поліції звернувся 33-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що під час прибирання у своєму домоволодінні знайшов на горищі мисливську гладкоствольну рушницю "ТОЗ-34ЕР".

Правоохоронцям заявник розповів, що, знаючи про можливість добровільної видачі зброї органам поліції та уникнення кримінальної відповідальності, вирішив віддати знахідку.

У Новоодеському та Очаківському районах Миколаївської області 63-річний та 61-річний місцеві мешканці звернулися до поліції із проханням оформити на своє ім’я мисливські гладкоствольні рушниці. У заявників не було жодних дозвільних документів і вони пояснили це тим, що зброя їм залишилась у спадок від батьків.

Правоохоронці Миколаївського гарнізону поліції нагадують, що в період з 01 по 31 липня 2016 року в Миколаївській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до територіальних підрозділів поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали.

Відповідно до діючого законодавства, громадяни, які протягом липня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Для здачі зброї можна у будь-який час звернутися до підрозділів поліції за місцем мешкання або до ГУНП України в Миколаївській області за адресою м. Миколаїв, вулиця Артилерійська, 4, Відділ дозвільної системи. Телефони для довідок - (0512) 50–15–40, 50-15-42.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв