Жителі села на Миколаївщині поскаржилися на стихійний скотомогильник

Невідомі викинули біля села Кринички кістки десятка свійських тварин
Depo.Миколаїв
3 березня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua
Жителі села на Миколаївщині поскаржилися на стихійний скотомогильник
Жителі села на Миколаївщині поскаржилися на стихійний скотомогильник

На Миколаївщині місцеві жителі поскаржились на незаконний скотомогильник біля села Кринички, відповідні фото вони надіслали до редакції Depo.Миколаїв.

Судячи з зорвнішнього вигляду, це рештки декількох десятків голів великої рогатої худоби. З'явилися вони біля села ще минулої осені чи навіть раніше. 

Жителі села на Миколаївщині поскаржилися на стихійний скотомогильник - фото 1

В коментарях виданню голова РДА Миколаївського району Алла Воробйова повідомила, що місцеві жителі з такими скаргами до неї не зверталися і пообіцяла вирішити дане питання з головою сільради, де знаходиться скотомогильник. 

"Якщо б там були кістки баранів, то я б розуміла (хто створив скотомогильник, - ред), там є фермери, які їх розводять. Свиноферма - теж для мене було б зрозуміло, а що стосується великої рогатої худоби - там ферм немає. Я допускаю, що це приватні особи, які тримають корів. Вони там проводять забій. Мені потрібно розібратися з ветеринарами стосовно цього (скотомогильника, - ред)", - повідомила голова РДА Миколаївського району. 

Жителі села на Миколаївщині поскаржилися на стихійний скотомогильник - фото 2

Воробйова додала, що в районі є спеціальна комісія, яка вирішує подібні питання. Нещодавно подібний випадок було зафіксовано в селі Ульянівка: люди викинули дві туші поросят. Місцеві запідозрили, що вони могли хворіти африканською чумою свиней, але ветеринари спростували дане припущення. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв