ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жителі миколаївських Ялт просять побудувати у них храм і аптеку

З дорогами у криміногенному мікрорайоні теж проблема: "швидкій" нормально не проїхати, а аптеки немає
Depo.Миколаїв
23 квітня 2016 15:17
ФОТО: depo.ua
Жителі миколаївських Ялт просять побудувати у них храм і аптеку
Жителі миколаївських Ялт просять побудувати у них храм і аптеку

Мікрорайон Ялти знаходиться не так далеко від центру Миколаєва, але цивілізація сюди йде зі скрипом. Як і багато років тому, Ялти залишаються криміногенним районом. Нещодавні відпрацювання району співробітниками Заводського відділу міліції тому підтвердження. Наркотики, зброя, злодійство - все це в Ялтах, як і раніше, є. Вчора, 22 квітня, до мікрорайону приїхала делегація чиновників та правоохоронців. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Невипадково міська влада вивчає можливість розміщення пункту поліції на території комунального підприємства "Миколаївкомунтранс", яке розташоване неподалік від району. Мер Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Заводського району В'ячеслав Карцев, начальник Заводського відділу поліції Олег Гудима, депутат округу Сергій Карцев оглянули приміщення, які пропонують пристосувати під опорниого пункту та зустрілися з жителями мікрорайону.

Жителі миколаївьских Ялт просять побудувати у них храм і аптеку

У бюджеті 2016 року передбачено фінансування на підготовку проектно-кошторисної документації та будівництво зливової каналізації в мікрорайоні Ялти з подальшою передачею її на баланс "ЕЛУ автодоріг". У цьому році буде відремонтовано дорогу на в'їзді в селище з боку вул. Кузнецької (вул. Скороходова) і по вул. 1-й Наскрізній.

Жителі миколаївьских Ялт просять побудувати у них храм і аптеку

"Ми зараз особливу увагу приділяємо вашому мікрорайону. Надходить багато скарг про те, що тут відбувається порушення закону. Всі порушники закону незалежно від статі, раси, національності та віросповідання будуть покарані. Велика вдячність поліції за пильну увагу до селища. Потрібно продовжувати роботу з наведення порядку в мікрорайоні. Ми плануємо тут неподалік розмістити опорний пункт поліції, і ви зможете тісніше спілкуватися зі своїм дільничним", - сказав Олександр Сєнкевич.

Жителі миколаївьских Ялт просять побудувати у них храм і аптеку

"Ялтинці" дякували за увагу до їх селища і закидали представників влади новими проханнями. Люди пропонували засипати вул.1-у Ялтинську відходами фрезерування асфальту, поки немає можливості зробити нормальну дорогу. У Ялтах немає не тільки доріг, по яких змогла б проїхати карета "швидкої допомоги", а й аптеки. Мешканці просили надати їм будівельний вагончик, в якому міг би розміститися комітет самоврядування населення під керівництвом Сергія Сидляра.

Жителі миколаївьских Ялт просять побудувати у них храм і аптеку

Корінна жителька селища Людмила Шевченко від імені всіх "ялтинців" розповіла, що вже зареєстрована православна громада, і просила мера виділити земельну ділянку на пустирі для будівництва храму. Олександр Сєнкевич запропонував вивчити можливість його будівництва. Справа в тому, що в районі пустиря планується будівництво дороги, яка з'єднає вул. Залізничну з вул. Кузнецькою (вул. Скороходова). За словами мера, до цього питання повернуться, коли оберуть головного архітектора міста.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв