У Миколаєві ледь не віддали землю терористу, якого розшукує СБУ

Володимир Слесаренко був одним з організаторів фейкового подпілля у Миколаєві
Depo.Миколаїв
19 квітня 2016 15:04
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві ледь не віддали землю терористу, якого розшукує СБУ
У Миколаєві ледь не віддали землю терористу, якого розшукує СБУ

Сьогоднішня сесія Миколаївської міськради практично повністю була присвячена земельним питанням. Під час розгляду одного з них з'ясувалося, що ділянку просить виділити "підприємець", якого розшукує СБУ. Про це повідомляє Depo.Миколаїв

Так, депутати мали вирішити "долю" землевідводу ділянки 85 кв м для обслуговування торговельного павільйону з літнім майданчиком по вул. 116 Дивізії ріг вул. Східної підприємцю Володимиру Слесаренко. У проекті рішення зазначається, що постійна депутатська комісія з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології 15 лютого 2016 року дала своє узгодження. 

Перед тим, як міськрада почала голосувати, депутат Ігор Концовий акцентував: Володимир Слесаренко перебуває у розшуку СБУ. Слід додати, що терорист був одним з організаторів фейкового подпілля у Миколаєві, що пропагувало діяльність так званих "ДНР" та "ЛНР". Слесаренко переховувався у Донецьку і зараз знаходиться у розшуку. Також його пов'язують із організацією замаху на голову Миколаївської ОДА Вадима Мерікова.

Слід додати, що ще одним пунктом того ж проекту рішення міськради землевідвод планувався на ділянці площею 111 кв м за тією самою адресою для Слесаренка Дмитра. Обидва пункти депутати зняли з розгляду.

Інформацію про розшук Слесаренка СБУ також опублікував у Фейсбуці радник мера Андрій Єрмолаєв. Виникають питання, як таке рішення могло "пройти" депутатську комісію.

У Миколаєві ледь не виділили землю терористу, що знаходиться у розшуку СБУ

Одним з героєв відео СБУ ще 2015 року є Володимир Слесаренко:

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв