Зеленський пообіцяв з'єднати Київ з Миколаєвом щоденним літаком

Володимир Зеленський запропонував в якості експерименту дати миколаївському аеропорту диспетчера на певний термін, щоб директор міг залучити авіакомпанії

Зеленський пообіцяв з'єднати Київ з Мико…

Володимир Зеленський пообіцяв домовитися з МАУ про те, щоб з миколаївського аеропорту щодня літав літак рейсом "Миколаїв-Київ", передає Depo.Миколаїв із поиланням на "Новини-N".

Про це він сказав під час свого візиту у Миколаїв, спілкуючись з директором аеропорту Федором Барною.

Барна намагався пояснити, що не вистачає роботи диспетчерів, через що не приходять лоукости, що є проблеми з "Украерорухом", де аеропорту не видали відповідні дозволи .

У відповідь на це присутній заступник міністра інфораструктури пояснив, що "посадити" в аеропорт диспетчерів можна тільки в тому випадку, якщо аеропорт дасть чіткий графік польотів.

Володимир Зеленський запропонував в якості експерименту дати миколаївському аеропорту диспетчера на певний термін, щоб директор міг залучити авіакомпанії і у нього під час наступного візиту президента не було подібних виправдань з приводу відсутності рейсів.

Барна також попросив у президента один літак МАУ рейсом "Миколаїв-Київ" на кожен день і пообіцяв, що він буде повністю заповнений.

"Я домовлюся по літаку. Даємо вам диспетчера. Домовилися? Тепер з вас. Ви доремонтуєте цю частину терміналу", - підсумував президент.

Результатом відвідин аеропорту стала обіцянка президента забезпечити літак МАУ для здійснення щоденного рейсу "Миколаїв-Київ". Крім того, в якості експерименту, в аеропорту протягом певного терміну буде працювати на постійній основі диспетчер "Украероруху".

Нагадаємо, що у Миколаєві Зеленський допитувався у голови облради, чому вона назвала його "малоросом".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook