ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Збірна Миколаєва з шахів обійшла на 30 очок Херсон в "ель-класико"

Загальний підсумок матчу - 103,5 на 76,5 на користь Миколаєва
Depo.Миколаїв
5 квітня 2016 12:08
ФОТО: depo.ua
Збірна Миколаєва з шахів обійшла на 30 очок Херсон в "ель-класико"
Збірна Миколаєва з шахів обійшла на 30 очок Херсон в "ель-класико"

2 і 3 квітня шахісти зіграли щорічний матч "Херсон-Миколаїв". Для нашого міста змагання завершилися великою перемогою. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі федерації шахів.

У складах обох команд грали гросмейстери Олександр Бортник, Віталій Сивук (обидва - Миколаїв), Юрій Шкуро, Юрій Солодовніченко, Інна Гапоненко (всі - Херсон), майстри спорту Микола Бортник, Андрій Рахмангулов, Владислав Шепотило, Андрій Пунін, Пен Лі Мін, Степан Лоц, Павло Трощенко, Ольга Іваненко, Валерій Семенов (всі - Миколаїв), Руслан кураю, Дмитро Король, Дмитро Стець, Леонід Козак, Ірина Барчук, Юлія Зінкевич, Аліна Майко, Оксана Хорошавина, Валерій Тельман (всі - Херсон).

У перший день матчу в Миколаєві господарі переконливо взяли вгору з рахунком 55 на 35 очок. У другий ігровий день Миколаїв переміг з меншим відривом 48,5 на 41,5. Загальний підсумок матчу 103,5 на 76,5 на користь Миколаєва.

Максимальну кількість очок набрали Віталій Сивук і Олеся Тихонова (виграли всі 6 партій). Шахісти відзначають і результат 5,5 очок Олександра Валькова на 10 чоловічий дошці. Також стовідсотковий результат по 3 перемоги в 3 партіях показали Олександр Бортник, Степан Лоц, Єгор Соколов, Владислав Сидорик і Світлана Однорога.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв