Заступнику голови Миколаївської облради від Тимошенко можуть оголосити недовіру

Максим Невінчаний зібрав 28 підписів депутатів, які не довіряють ставленику Юлії Тимошенко Михайлу Соколову
Depo.Миколаїв
23 вересня 2016 10:53
ФОТО: depo.ua
Заступнику голови Миколаївської облради від Тимошенко можуть оголосити недовіру
Заступнику голови Миколаївської облради від Тимошенко можуть оголосити недовіру

У Миколаєві депут, що пройшов о облраду за списками "Опозиційного Блоку" Максим Невінчаний,  вимагає оголошення недовіри заступнику голови облради від партії "Батьківщини" Михайлу Соколову. Про це він заявив з трибуни та попросив внести питання в порядок денний сесії, повідомляє Depo.Миколаїв.

Невінчаний зібрав 28 підписів депутатів, які не довіряють ставленику Юлії Тимошенко. Зазначимо, що прізвище Соколова фігурувало у "справі Романчука", але потім дивним чином з числа підозрюваних БЮТовець перейшов у свідки. 

Ініціатор оголошення недовіри просить поставити питання одним з перших в порядку денному, адже можливий його саботаж. 

Однопартієць Соколова Чмирь виступив на захист заступника голови облради, аргументуючи свою позицію справною роботою ради: "Максим, я тебе поважаю, але з першого дня сесії ти зайняв таку позицію: "Давайте влаштуємо перевибори". Він заявив, що нормальні депутати не будуть розгойдувати човен.

Скандальний депутат від БПП Федір Барна звинуватив Соколова в неповазі до державного гімну, адже той переписувався прямо під час його виконання. Барна вважає, що саме Соколов був головним переговорником у "справі Романчука" та дивним чином уник відповідальності. 

Сам Соколов вважає, що проти нього ведеться систематична дискредитаційна політика. На підтвердження своїх слів він навів позицію Юрія Луценка, який не має до нього жодних претензій. 

Врешті-решт питання про внесення до порядку денного вираження недовіри поставили на голосування: за - 30 депутатів, проти - 3, утримались - 16. Таким чином питання не буде розглянуте на сесії. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв