Зараз там можна проїхати лише на танку, - Сєнкевич про вул. Потомкінську

На ремонт вулиці в історичному центрі міста потрібні сотні мільйонів гривень
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 17:16
ФОТО: depo.ua
Зараз там можна проїхати лише на танку, - Сєнкевич про вул. Потомкінську
Зараз там можна проїхати лише на танку, - Сєнкевич про вул. Потомкінську

Вулиця Потомкінська – це одна з головних болей Сєнкевича як міського голови. На ремонт вулиці в історичному центрі міста потрібні сотні мільйонів гривень. Про це він заявив в ефірі програми "Гаряча лінія", повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами мера, зараз розробляється проектно-кошторисна документація, щоб замінити рейко-шпалову решітку від парку "Народний сад" (парк Петровського) до Яхт-клубу. "Тому що зараз ця решітка у жахливому стані. Її закатували багато років в асфальт, в асфальт потрапляляє вода, вона замерзає, підриває . Зараз там можна проїхати лише на танку . Жителі скаржаться, що у центрі міста така вулиця", - сказав мер.

На його думку, проблему потрібно вирішувати комплексно, а не просто закривати "дірки" асфальтом, який зруйнується вже за рік. Гроші на ремонт шукають і на умовах співфінансування з держбюджету. "Там не десятки, а сотні мільйонів гривень, щоб робити за нормативами" , - заначив Сєнкевич.

Він називає декілька варіантів: безшумний шлях, спеціальна плитка, яка укладається між шляхами. Дивляться що буде дешевше, ефективніше і не розвалиться при першій весні. Ями, яких повно по Потомкінській, поки засипатимуть відходами від фрезерування та утрамбують.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв