За справу про смертельне побиття чоловіка поліцейськими на Миколаївщині взялася Нацполіція

В Криве Озеро, де сталася трагедія, відправили спеціальну комісію
Depo.Миколаїв
25 серпня 2016 09:44
ФОТО: depo.ua
За справу про смертельне побиття чоловіка поліцейськими на Миколаївщині взялася Нацполіція
За справу про смертельне побиття чоловіка поліцейськими на Миколаївщині взялася Нацполіція

Розслідуванням резонансного факту загибелі чоловіка під час затримання правоохоронцями, що відбулося 24 серпня в с. Криве Озеро на Миколаївщині, займається комісія Національної поліції України, направлена на місце події. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів заступник голови НПУ Костянтин Бушуєв, повідомляє Depo.Миколаїв.

"За інформацією, яка надійшла до нас від органів прокуратури, можемо сказати, що щодо трьох з правоохоронців, які вчора доставлялися в прокуратуру Миколаївської області, ухвалено рішення про затримання в порядку ст. 208 КПК. Хотів би наголосити на категоричності позиції Нацполіції щодо невідворотності покарання відносно співробітників поліції, які причетні до скоєння злочину. За наказом голови Нацполіції сформована відповідна комісія з числа працівників центрального апарату Нацполіції. Протягом останніх діб ми працюємо в Кривому Озері, зараз збираємо всю інформацію і підкреслюємо відкритість у цьому питанні", - пояснив Бушуєв.

За його словами, правоохоронці мають намір поспілкуватися з місцевими жителями під час роботи цієї комісії. "На сьогодні ухвалено рішення про публічний прийом громадян, який відбудеться о 9:00 ранку в приміщенні районної держадміністрації, на який запрошуються всі бажаючі прийняти участь у цьому заході. Ми готові вислухати всіх і відреагувати відповідним чином", - сказав він.

Заступник голови НПУ також пояснив, чому затримувати одну людину відправили шість правоохоронців. "Одночасно було відреаговано на кілька викликів, на одну заяву виїхала одна група, на другу заяву виїхала інша група", - зазначив Бушуєв.

"Я думаю, що у найкоротший час, не хотів би загадувати, ми дамо офіційний публічний брифінг з цього приводу, де розставимо всі крапки над "і", - додав він.

Нагадаємо, 24 серпня у ЗМІ з'явилася інформація про те, що поліцейські в Кривому Озері побили насмерть чоловіка. Потім поліція визнала, що застосовула фізичну силу, щоб вгамувати чоловіка і йому стало зле. 

Тим часом люди готові були счинити самосуд над поліцейськими. Коли їх вивозили в Миколаїв, натовп накинувся на них, незважаючи на поліцейський кордон. У результаті деякі з шістьох поліцейських отримали тілесні ушкодження. Після того, як усіх посадили в автозак, натовп почав розхитувати автомобіль і тільки дивом його не перевернув.

Інцидент викликав великий резонанс. Справу вже встигли охрестити Врадіївкою-2. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв