За минулий рік миколаївці використали млн тонн паливних ресурсів

У структурі паливних ресурсів області продовжує домінувати газ природний (68,2% усіх використаних об'ємів), хоча обсяги його використання скоротились
Depo.Миколаїв
27 червня 2016 18:44
ФОТО: depo.ua
За минулий рік миколаївці використали млн тонн паливних ресурсів
За минулий рік миколаївці використали млн тонн паливних ресурсів

Головним управління статистики узагальнені результати використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами і організаціями області у 2015 році. Торік на виробничі та комунально-побутові потреби використано 1,1 млн тонн паливних ресурсів в умовному вимірі, провідомляє Depo.Миколаїв.

У структурі паливних ресурсів області продовжує домінувати газ природний (68,2% усіх використаних об'ємів), хоча обсяги його використання порівняно з 2014 роком і скоротилися на 0,8%. Основними споживачами були підприємства металургійного виробництва, ними використано більше ніж дві третини загальнообласних обсягів спожитого газу природного.

Традиційно значною залишається частка палива дизельного – 17,3%, більше ніж три чверті загальних обсягів цього виду палива спожито у сільському господарстві та підприємствами транспорту і зв'язку. Крім цього, у структурі спожитих ресурсів помітними залишаються частки вугілля кам’яного – 10% та бензину моторного – 2%.

Слід зазначити, що на початок 2016 року у підприємств та організацій області у залишках налічувалось 113 тис.т палива в умовному вимірі. Із загальних запасів палива на кам’яне вугілля та мазути паливні важкі разом припадає майже дві третини, чверть приходиться на паливо дизельне, решту склали бензин моторний, дрова для опалення, масла тощо.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв