ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З обрізкою дерев у нас вакханалія, - директор департамента ЖКГ у Миколаєві

Головний комунальник міста визнав, що дерева часто спотворюють, замість санітарного кронування
Depo.Миколаїв
14 квітня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
З обрізкою дерев у нас вакханалія, - директор департамента ЖКГ у Миколаєві
З обрізкою дерев у нас вакханалія, - директор департамента ЖКГ у Миколаєві

Останнім часом миколаївці часто скаржаться на спиляні дерева і кронування "під пеньок". У департаменті ЖКГ визнають, що не завжди "лісоруби" мають дозвіл на вирубку та впіймати "на гарячому" їх не завжди вдається. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на інтернет-видання "Мой город".

В інтерв'ю виданню очільник директора департамента ЖКГ Андрій Палько розповів, що роботи з обрізки чи кронування дерев виконують часто з порушенням технології: "З обрізки дерев у нас дійсно вакханалія. Тому що роботи виконує дуже багато організацій. Роботи вони виконують як на замовлення департаменту ЖКГ, так і районних адміністрацій і десь дуже часто без будь-яких документів або з порушенням технологій".

Департамент ЖКГ та управління екології проводять перевірку зелених насаджень і виписують акти. В них зазначається, кронування чи обрізку дерев мають проводити. Дають хід цим актам вже відповідні служби. При цьому обрізку чи кронування дерев мають виконувати в присутності органів виконавчої влади. Але це не завжли відбувається за фактом. 

Якщо городяни стали свідками незаконної вирубки дерев, Палько радить телефонувати на "гарячу лінію" 15-88, яка має оперативно передати інформацію фахівцям управління екології або в адміністрацію районую. Останні мають виїхати на місце і зафіксувати порушення. Крім того, викликати можна і поліцію. 

Палько додає, що департамент ЖКГ фіксував такі порушення. Але не завжди комунальники встигають "зловити" лісорубів: "Іноді буває, просто працюють дуже оперативно: не встиг отримати сигнал, через 10-15 хвилин під'їжджаєш туди, а там залишився один пеньок. Тому хлопці досить "просунуті" в цьому напрямку і такий стан справ не влаштовує міську владу, депутатів", - сказав Палько.

За його словами, є думки, що підприємствам потрібно дозволити обрізку та кронування, оскільки це буде безкоштовно для міського бюджету.

Нагадаємо, що вчора у Миколаєві зафіксували черговий випадок заготівлі дров під виглядом кронування дерев.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв