ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як люди: на Широколанівському полігоні з'явиться 20 розбірних душових кабінок

Після серії скандалів пов'язаних з Широким Ланом, на побут військовослужбовців почали звертати увагу
Depo.Миколаїв
18 травня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua
Як люди: на Широколанівському полігоні з
Як люди: на Широколанівському полігоні з'явиться 20 розбірних душових кабінок

Військові вже не перший раз скаржаться на нелюдські умови існування на Широколанівському полігоні. Після скандалу з 53-ю мехбригадою, в такій же ситуації могли опинитися і бійці 93-ї бригади. Їх також відвезли у "бомж-тур" на полігон, повідомляє Depo.Миколаїв.

На щастя, військове командування нарешті звернуло увагу на побуд бійців. Боєць АТО і волонтер Ілля Шполянський повідомив, що скоро на Ширлані з'явиться 20 розбірних душових кабінок: "Учасники та інваліди АТО здали платне замовлення на Міністерство оборони! Це перший випадок в Україні. І не за волонтерські гроші, не за свій рахунок, а саме сплачений МО! Після серії скандалів пов'язаних з Широким Ланом, на побут військовослужбовців почали звертати увагу. КЕЧ (Квартирно - експлуатаційний відділ) Міністерства оборони м. Миколаєва зробив замовлення на 20 розбірних душових кабінок, які будуть встановлені в розташуванні 93 бригади на полігоні Широкий Лан, загальна сума замовлення 82 тис. грн". 

Зазначимо, що демобілізовані учасники АТО (79-я бригада, 18 ОМПБ) повністю самостійно виконали замовлення на базі підприємства ПГО "Центр виробничої практики інвалідів АТО "Літопис". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв