Водолазне судно "Нетішин" ВМС України ремонтуватимуть у Миколаєві

Чорноморський суднобудівний завод готує контракт на ремонт судна та очікує отримання фінансування
Depo.Миколаїв
10 серпня 2016 13:47
ФОТО: depo.ua
Водолазне судно "Нетішин" ВМС України ремонтуватимуть у Миколаєві
Водолазне судно "Нетішин" ВМС України ремонтуватимуть у Миколаєві

Компанія "Smart Maritime Group" виграла тендери на ремонт корабля берегової охорони "Миколаїв" Державної прикордонної служби України та малого водолазного судна "Нетішин" Військово-Морських Сил України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ЧСЗ.

У тендері на ремонт корабля берегової охорони "Миколаїв" (проект 205П) брало участь 7 підприємств. При цьому перевага була віддана Чорноморському суднобудівному заводу. Як розповів головний будівельник ЧСЗ Геннадій Чуб, на кораблі належить виконати великий обсяг робіт: очищення, фарбування, заміну металу, ремонт валопроводов, рульового пристрою, донної арматури, заміну протекторів, механічні роботи. Плановий термін ремонту - 40 днів. Корабель повинен зайти на завод в найближчі дні.

У тендері на ремонт малого водолазного судна ВМС України "Нетішин" (базується в Очакові) брали участь 2 підприємства. Згідно з вимогами замовника, на судні буде практично повністю замінена обшивка зовнішнього корпусу, проведено ремонт валопроводов, рульового пристрою, водолазного комплексу, виконано значний обсяг механічних робіт. На даний момент контракт знаходиться в стадії підготовки, очікується отримання фінансування.

Слід зазначити, що ЧСЗ має великий досвід ремонту кораблів ВМСУ. При цьому замовники завжди були задоволені термінами і якістю виконаних робіт.

ДОВІДКА

Smart Maritime Group (SMG) - найбільший суднобудівний холдинг України, що об'єднує Чорноморський суднобудівний завод і Херсонський суднобудівний завод.

Обсяг виробництва за 2015 рік склав 260,5 млн гривень.

У червні на підприємствах холдингу здійснювався ремонт 22 суден, також в будівництві знаходиться нафтосміттєзбирач для Южненського філії держпідприємства "Адміністрація морських портів України".

Середня заробітна плата по холдингу в червні склала 6241 грн. Середня заробітна плата основного виробничого персоналу - 6913 грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв