Військові захисники Южно-Української АЕС відпрацювали дії при черговій загрозі

Метою навчального курсу було вдосконалення знань військовослужбовців щодо виявлення та попередження загроз внутрішніх правопорушників
Depo.Миколаїв
24 серпня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua
Військові захисники Южно-Української АЕС відпрацювали дії при черговій загрозі
Військові захисники Южно-Української АЕС відпрацювали дії при черговій загрозі

Цими вихідними, на Южно-Української АЕС завершився 5-денний навчальний курс для військовиків за темою "Загроза внутрішнього правопорушника". Заняття з особовим складом військової частини 3044, що несе охорону та оборону атомної станції, проводили фахівці навчального центру з фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів ім. Дж. Кузьмича Інституту ядерних досліджень НАН України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі АЕС.

Метою навчального курсу було вдосконалення знань військовослужбовців щодо виявлення та попередження загроз внутрішніх правопорушників. Під час занять, які проводили досвідчені викладачі навчального центру, надавалися теоретичні знання та відпрацьовувались практичні завдання. На заняттях ішлося про роль людського чинника в забезпеченні захисту ядерного об’єкта, зокрема, про загрозу, яку може становити внутрішній правопорушник, адже саме від працівників підприємства великою мірою залежить безпека та надійність роботи особливо важливого об’єкта – атомної станції. Тож інструктори наголошували: для недопущення будь-яких загроз на об’єкті, що охороняється, військовикам Національної гвардії України слід приділяти постійну увагу роботі з персоналом АЕС.

Після проходження навчального курсу військовослужбовці виконували практичні завдання. За результатами підсумкових тестів всім гвардійцям було вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації. Заступник командира військової частини 3044 майор Ігор Моспан підкреслює: "Поставленої мети навчального курсу досягнуто – під час проведення занять кожен військовослужбовець усвідомив важливу роль людського чинника в успішному виконанні своєї справи".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв