Військова прокуратура засудила до п'яти років миколаївського дезертира

Становище військовослужбовця ускладнилося незадовільною характеристикою та попередньою судимістю
Depo.Миколаїв
4 листопада 2016 14:16
ФОТО: depo.ua
Військова прокуратура засудила до п
Військова прокуратура засудила до п'яти років миколаївського дезертира

Військовослужбовця, мобілізованого до лав Збройних Сил України, визнали винним у тому, що він у липні 2015 року утік з частини та провів час на свій розсуд. Про це Depo.Миколаїв повідомили у військовій прокуратурі Південного регіону України.

Прокурор запропонував суду визнати зазначеного солдата винним у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 408 КК України і призначити йому покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі.

Погодившись з такою пропозицією, суд врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу обвинуваченого, який незадовільно характеризується по службі, а також попередні судимості. Виявилося, що в 2014 році він двічі був засуджений за крадіжку, а після звільнений від відбування покарання з випробувальним терміном.

За сукупністю вироків, шляхом часткового приєднання невідбутого покарання обвинуваченого відправили в місця позбавлення волі на п'ять років і один місяць.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині черговий дезертир отримав умовний строк. Його Першотравенський міськрайонний судзасудив до позбавлення волі строком на три роки, але звільнив від відбуття покарання з випробувальним терміном один рік

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв