Від автослюсаря до податківця: Що відомо про нового очільника Миколаївщини Стадніка

Олександр Стаднік встиг спробувати себе у різних сферах, у тому числі туристичній, а тепер керуватиме областю
 

Від автослюсаря до податківця: Що відомо…

У Миколаєві офіційно представили нового голову обласної державної адміністрації, яким став Олександр Стаднік після того, як з’явився указ Володимира Зеленського.

Новий очільник Миколаївщини народився у 1977 році у с. Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області. У 2006 році він закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство".

Протягом своєї кар’єри Стаднік встиг себе спробувати у різних сферах. Починав з автослюсаря у рідному селищі Смоліне. А після закінчення навчання працював також і у сфері торгівлі, і у службі безпеки комерційних підприємств.

Останні 7 років Олександр Стаднік робив кар’єру у податкових органах.  Зокрема, був начальником управління Державної фіскальної служби в Києві, виконував обов'язки глави Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Києва. Пішов з цієї посади у 2017 році. І донедавна працював у туристичній фірмі "Дінадіс Бізнес Тревел".

Згідно з даними декларації за 2018 рік, Стаднік має квартиру у Києві площею 125 кв. м, а також земельну ділянку площею 1200 кв. м у Гоголеві Броварського району Київщини. Дружина Ольга Шульженко має будинок у Миколаєві площею 101,3 кв. м.

Стаднік має автомобіль Porshe Cayenne 2012 року випуску, а його дружина задекларувала Mercedes-Benz GLE 250 2018 року випуску.

Дохід за основним місцем роботи Стадніка за 2018 рік становив трохи більше 15 тис. грн, тоді як його дружина задекларувала 674 тис. грн від підприємницької діяльності, понад 800 тис. грн від відчуження рухомого майна і грошовий подарунок у розмірі 3 млн грн.

У банку новий голова Миколаївської ОДА зберігає 450 тис. грн і 18 тис. доларів, а його дружина – 2,7 млн. грн.

Стадніку також належить Громадське об’єднання "Незалежне бюро розслідувань".

Фото: прес-служба Миколаївської ОДА

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook